قوانین و مقررات سینما بلیط

عضویت و یا خرید شما در وب سایت سینما بلیط به معنی توافق کامل شما با شرایط ذیل می باشد:

۱. خدمات و محتویات سایت سینما بلیط، صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری کاربران عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. استفاده از محتویات سایت سینما بلیط برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.

۲. کاربران گرامی به سایت سینما بلیط اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سینما بلیط می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از سینما بلیط به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته و از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.

۳. مطالب سایت سینما بلیط ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگرباشد. سینما بلیط این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تأیید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. این سایت ها تحت کنترل سینما بلیط نیستند و ما هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد. کاربران توافق می کنند مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه شان از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سینما بلیط باشد، خود برعهده خواهند داشت.

۴. وب سایت سینما بلیط، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.

۵. افراد برای عضویت در سایت سینما بلیط و خرید از آن باید به قسمت عضویت مراجعه کنند تا پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، کد تأیید عضویت برای آنان ارسال شود. کاربران با وارد کردن کد، عضویت خود را تأیید می کنند.

۶. کاربر موظف است اطلاعات شخصی واقعی و صحیح خود را در سایت وارد نماید. سینما بلیط مسئولیتی در قبال هرگونه مشکل احتمالی که در اثر ارائه اطلاعات غلط از طرف کاربر به این سایت، ایجاد شده است، ندارد.

۷. به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکانپذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو برعهده خود افراد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص مغایرت های احتمالی ندارد.

۸. کلمه عبور هر کاربر، محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن به عهده خود او می باشد.

۹. رسیدهایی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می شود، دارای نام و مشخصات است اما کاربر باید از رسید یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

۱۰. سیستم پرداخت ما از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می شود، بنابراین سینما بلیط مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.

۱۱. چنانچه مشتری در مهلت تعیین شده از بلیط خود استفاده ننماید، سینما بلیط مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه مسترد نخواهد شد.

12. شما از لحظه كلیك بر روی دکمه «خرید» تا خریداری كامل بلیط (ارتباط با سامانه بانكی و انجام كامل عملیات پرداخت وجه بلیط) حداكثر 5 دقیقه زمان خواهید داشت، چنانچه فرآیند خرید در این مدت صورت نپذیرد رزرو شما باطل شده و می‌بایست مجدد نسبت به رزرو بلیط اقدام نمایید.

13. به کارگیری هرگونه ابزار ضبط صدا و تصویر، عکاسی و استفاده از تلفن همراه در هنگام نمایش فیلم ممنوع بوده و رعایت شئونات اسلامی الزامی می‌باشد.

14. در صودرت بروز هر گونه مشکل لطفا با ما تماس بگیرید.


قوانین اختصاصی سینماها

پردیس سینمایی چارسو : ورود اطفال به داخل سالنها ممنوع است